0
Use Apple iPad Pro planšetdators, 10.5", 256GB, Wi-Fi, Silver (sudraba) (MPF02HC/A) instead of %oldName% as your new goal?

Apple iPad Pro planšetdators, 10.5", 256GB, Wi-Fi, Silver (sudraba) (MPF02HC/A)

Apple
Apple
Price:142 000
or € 849.00 + shipping
You can pay with any combination of PINS & money
Quantity:
1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
add to cart
proceed to checkout
image/svg+xmlArtboard 6Artboard 6Created with Sketch. Added to your goal
? You can add this product to goal
Reward description

Vismodernākais ekrāns uz šīs planētas.iPad vienmēr ir bijis skārienjutīgo ekrānu etalons. Jaunais, uzlabotais iPad Pro Retina ekrāns uzstāda jaunus standartus. Tas ir ne tikai spožāks un mazāk atstarojošs, bet arī atsaucīgāks kā jebkad agrāk. Vienalga vai tu šķirsti tīmekļa lapas Safari vai izklaidējies ar prasīgu 3D spēli, viss ko tu darīsi šķitīs ātrs un plūstošs.  Jauns, 10.5 collu ekrāna izmērs.Jaunais 10.5 collu iPad Pro ir aprīkots ar ekrānu, kas par 20% lielāks kā 9.7 collu modelī sastopamais. Tu iegūsti vairāk vietas, kur izpausties. Pie kam, šim modelim ir arī pilna izmēra ekrāna klaviatūra, taču tas ir palicis tikpat ērts un viegls.  120 Hz atsvaidzināšanās frekvence. Tu nebūsi pieredzējis neko tādu.Jaunais iPad Pro Retina ekrāns atbalsta 120 hercu atsvaidzināšanās frekvenci. Filmas un video klipi izskatīsies fantastiski, spēles būs plūstošas un neveidosies grafiskie kropļojumi. Ātrs, kā izrādās, ir arī skaists. Vienalga vai izmantosi savu pirkstu, vai Apple Pencil, šis Retina ekrāns šķitīs sevišķi atsaucīgs.  Multitasking. Dari vairāk vienlaicīgi. Darīt vairāk kā jebkad, drīzumā būs vieglāk kā jebkad. iOS 11 jaunā Dock uzdevumu josla atvieglos nesen atvērto failu un aplikāciju atvēršanu. Lietojot Slide Over vai Split View režīmus, abas aplikācijas būs atvērtas visu laiku, lai tu varētu darboties paralēli. Rediģē attēlu Adobe Photoshop Fix un vienlaicīgi veido mājaslapu. Izmanto Safari, lai plānotu nākošo atvaļinājumu un uzreiz atzīmē datumus kalendārā. iPad Pro un iOS 11 ir perfekti, lai tu varētu izdarīt visu ko vēlies. Vienlaicīgi.  Vairāk jaudas kā portatīvajam datoram.A10X Fusion čips ar 64 bitu arhitektūru un sešiem kodoliem, tavās rokās nodos neticami daudz jaudas. Apstrādā 4K video klipus, radi sarežģītus 3D modeļus vai prezentācijas un dari to ar ierīci, kas spēj sniegt līdz pat dienu ilgu darbības laiku.  iPad jauda, tikai 1.3 miljonus reižu vairāk.iPad ir ļoti spēcīgs veids kā strādāt, atpūsties un mācīties. Ar vairāk kā miljonu aplikāciju, kas radītas, lai izmantotu visas lielā ekrāna un jaudīgā procesora priekšrocības, tas pārveido veidu kā tu strādā.  Mazāk kā puskilograms. Tonna iespēju.Lai gan iPad Pro ir aprīkots ar neticamu veiktspēju, modernu displeju, divām kamerām, super ātru Wi-Fi un bateriju, kas spēj kalpot visu dienu, tas tāpat ir kompakts. Tu ērti vari doties visur un darīt to, ko mīli.  Kameras.iPad Pro aprīkots ar tām pašām lieliskajām kamerām, kas atrodamas iPhone 7. Uzlabota optiskā attēla stabilizācija un ƒ/1.8 diafragmas atvērums, to padara vēl labāku, lai uzņemtu fotogrāfijas un videoklipus pat vājā apgaismojumā. Plašā krāsu gamma padara katru selfiju galerijas cienīgu.  Uzsāc te, pabeidz tur.Sāc rakstīt e-pastu no sava iPhone un pabeidz to uz iPad Pro. Kopē attēlus, video, tekstu uz sava iPhone un ielīmē to savā iPad. Tu pat vari izmantot AirDrop, lai nemanāmi dalītos ar failiem starp ierīcēm. iPhone un iPad Pro ir radīti, lai darbotos ne tikai savā starpā, bet arī ar tavu Mac un Apple Watch.

Important details

Delivery Policy:
Orders will be processed and, if applicable, orders will be shipped within 2 working days. In case if ordered product is not available in merchants warehouse order processing time will be 3 – 5 working days. Estimated delivery times after order confirmation by merchant bare displayed below however, delivery dates cannot be guaranteed.
In certain countries, products may not be shipped to PO Box addresses and merchant assumes no liability for failed deliveries caused by incorrect addresses, absence of the recipient, customs issues or force majeure. 
Estimated delivery times (after order confirmation):
Latvia, Estonia, Lithuania: 1 working day
Finland: 2 - 3 working days
Rest of Europe: 4 - 7 working days
Russian Federation: 7- 20 working days
 
Return Policy:
Unused products can be returned in accordance with the applicable terms and conditions in original packaging within 14 days of receipt. Products returned thereafter can no longer be considered for refund or exchange nor can PINS be refunded unless specified otherwise. In order to return your reward, please contact the merchant through the contact details displayed in your order confirmation notification to declare return and have your PINS or PINS & cash (only if applicable) refunded. In case of physically damaged products shipped via UPS, FedEx, or other courier services, you may refuse delivery. Any damage found after opening your packages and examining the merchandise should be reported to the relevant courier service and merchant within 48 hours after delivery in order to start the replacement or repair process. If you receive damaged merchandise, always keep the shipping cartons and documents until your claim has been acknowledged and settled. For additional information regarding product specific warranties and replacements please refer to the general terms and conditions.